Április elsejei tréfának is rossz lenne, de ma október 7-e van:
"Szekeres Imre lehet az egyik kelet-európai jelölt a NATO-főtitkári posztra, írja a Magyar Nemzet. A katonai szövetség szakemberei nem hivatalos úton már puhatolóztak Magyarországon a jelölt személyéről. A honvédelmi miniszter nem cáfolta az információt, de azt mondta: személyesen nem keresték meg."
Te jó ég, vajon hogy folytatódik ez a sor:
Javier Solana (Spanyolország): 1995. december 5-étől 1999. október 6-áig
George Robertson (Egyesült Királyság): 1999. október 14-étől 2004. január 1-jéig
Jaap de Hoop Scheffer (Hollandia): 2004. január 1-jétől
Szekeres Imre (Magyarország) ???
Mi lesz ha tényleg kinevezik a jó Imrénket? 2 napra rá tuti kitör a háború, és Szekeres marshall fogja irányítani a NATO csapatait? (NATO-ban benne van az USA is).
Én támogatom Mr. Szekerest! Országimázs ez a javából! Veres Janit meg a Nemzetközi Valutaalap élére! A jó trükkmesterre mindenhol szükség van...
Ezzel a kampányvideóval szeretnénk beszállni a mi Imrénk mellett:
Annak, aki nem ismerné eme páratlan karrier állomásait:
Szekeres Imre 1950. szeptember 9-én született Szolnokon.
Tanulmányait Kazincbarcikán folytatta, ahol 1969-ben érettségizett és vegyipari technikusi képesítést szerzett. Ugyanezen évtől kezdve az Magyar Szocialista Munkáspárt (MSZMP) tagja.
A Veszprémi Egyetemen 1974-ben vegyipari rendszermérnöki oklevelet kapott. Három évig ezt követően tanársegéd az egyetem kibernetikai intézetében, az oktatás mellett tudományos kutatással is foglalkozott. 1977-ben a mesterséges intelligenciák kifejlesztése témakörében egyetemi doktori címet szerzett. 1977-tõl nyolc éven át a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség (KISZ) Veszprém Megyei Bizottságának a titkára, majd első titkára.
1985-ben beválasztották Veszprém Város Tanácsába, ahol a művelődési és gazdasági életért felelős tanácselnök-helyettes lett. Hivatali ideje alatt többek között felépült egy új gimnázium, és folyóiratot indítottak Visszhang címmel. 1989. októbertől az MSZP Veszprém Megyei Szervezetének az elnöke, majd 1990-tõl a párt országos titkára. 1990. novembertől a párt ügyvezető alelnöke.
A Magyar Szocialista Párt 1989-es megalakulását követően 1990-től volt a párt országos titkára, alelnöke, két választási ciklusban is kampányfőnöke; országos elnökségi tag. 2003-ban újra az MSZP alelnöke, 2004-től ismét elnökhelyettese.
2006. június 9-től a Magyar Köztársaság kormányának honvédelmi minisztere, 2007 februárja óta pedig a Magyar Szocialista Párt újraválasztott elnökhelyettese.